O nas / Kadra

STUDIO TAŃCA LET’S DANCE

 Studio Tańca zostało założone przez Annę i Pawła Nawara w 2008 roku. Początkowo zajęcia taneczne prowadziliśmy w okolicznych szkołach i ośrodkach kultury.
Trzy lata później podjęliśmy decyzję o stworzeniu miejsca, gdzie możliwość podjęcia nauki miałoby więcej dzieci, a oferta Szkoły została poszerzona o zajęcia dla dorosłych.
Obecnie Studio Let’s Dance ma swoją siedzibę przy ulicy Kozielskiej 6 i to właśnie tutaj od 4 lat uczęszczają na zajęcia miłośnicy tańca.
Posiadamy obecnie bardzo bogatą ofertę zajęć dla najmłodszych, prowadzimy zajęcia Baby Dance dla maluchów od 2 roku życia. Bajkowe Choreografie dla małych dziewczynek, jak i taniec w rytmie hip- hop., akrobatyka czy taniec współczesny - w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Szkolimy profesonalne grupy turniejowe w każdym wieku. Nowe miejsce to również nowe możliwości dlatego poszerzyliśmy ofertę dla dorosłych – Zumba, Latino Solo, Tango Argetino a także tak bardzo popularny Taniec Użytkowy. Nasi trenerzy prowadzą lekcje indywidualne, na których przygotowują się do pierwszego tańca przyszłe pary młode.
W tygodniu studio rozbrzmiewa różnorodną muzyką, a w weekendy nasi wspaniali animatorzy podejmują gości urodzinowych. Urodziny w Let’s Dance  – to możliwość zorganizowania dwugodzinnej imprezy urodzinowej dla najmłodszych.  Dajemy Państwu również możliwość wynajęcia Animatorów na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Bale okolicznościowe, Sylwester dla Najmłodszych, półkolonie stacjonarne- staramy się dotrzeć do jak największej liczby dzieci, żeby zarazić ich tańcem i dać możliwość rozwijania talentu i dobrej zabawy.
Dzieci, które niż mają możliwości uczęszczać na zajęcia do naszej siedziby mogą tańczyć w swoim przedszkolu lub szkole. Obecnie prowadzimy zajęcia w kilku gliwickich przedszkolach i szkołach w naszej gminie. Od 10 lat możliwość szkolenia się w różnych formach tańca i akrobatyce dajemy dzieciom i młodzieży na obozach zimowych a także letnich.
W lutym 2018 roku podjęliśmy kolejne wyzwanie i stworzyliśmy widowisko taneczne jakim jest Turniej Tańca GOLD CONTEST. Ponad 100 zespołów tanecznych zaprezentowało swoje umiejętności w gliwickiej hali Na Sośnicy. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz naszego Studia i Gliwic.

 

Właściciel, Trener, Animator
Trener, Animator
Trener, Animator, Menadżer
Trener, Animator
Trener, Animator, Menadżer
Właściciel, Trener