Obóz taneczny

Nasza szkoła co roku organizuje wakacyjny obóz taneczny dla dzieci i młodzieży. To wyjazd przeznaczony dla młodych pasjonatów tańca, którzy są gotowi na udział w 2-3 treningach dziennie. W planie znajdują się nie tylko zajęcia taneczne, lecz także poranne rozgrzewki, rozciąganie, ćwiczenia wzmacniające oraz akrobatyka. Poza tym program Let’s Dance Summer Camp przewiduje wiele innych atrakcji, takich jak wycieczki krajobrazowe, gry integracyjne, dyskoteki, karaoke, mecze, wspólne seanse filmowe i warsztaty z animatorami. Na wyjazdy zabieramy ze sobą wykwalifikowaną kadrę instruktorską, wychowawczą oraz medyczną. Zapewniamy dzieciom rozwój twórczy i taneczny, a także świetną zabawę.

Półkolonie wakacje/zima

Organizujemy też półkolonie wakacyjne i zimowe w naszej siedzibie. Podczas turnusów odbywają się warsztaty wokalne, taneczne, gimnastyczno-akrobatyczne oraz artystyczno-plastyczne. Zajęcia prowadzą instruktorzy, którzy posiadają doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Dzieci biorą też udział we wspólnym oglądaniu filmów, grach integracyjnych i wycieczkach. Koszt półkolonii obejmuje nie tylko udział w zajęciach, lecz także 3 posiłki dziennie oraz ubezpieczenie NNW. Opiekę nad dziećmi sprawuje doświadczona kadra pedagogiczna. Jeśli nie masz pomysłu na wakacje dla swojej pociechy, zapisz ją na jeden z turnusów w naszej szkole tańca. 

Półkolonie dla dzieci

Obóz taneczny każdego roku cieszy się bardzo dużą popularnością. Dlatego oferujemy również półkolonie dla dzieci w Gliwicach. To idealny wybór nie tylko dla najmłodszych pasjonatów tańca, ale również dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli z nim nic wspólnego! Stawiamy na różnorodne zajęcia, które obejmują zabawę z muzyką i rozwój własnych umiejętności. Po turnusie dzieci znacznie chętniej wybierają ruch i aktywność fizyczną, a nie siedzenie przy komputerze i telewizorze. Jest to sposób na oderwanie pociechy od wszechobecnej elektroniki, a także dodanie dzieciom odwagi i pewności siebie.