Pierwszy Taniec | Zajęcia Indywidualne

Jeżeli chcecie przygotować pierwszy taniec, który zachwyci gości na Waszym weselu, to zapraszamy do naszego studia. Ułożymy choreografię do wybranej przez Was muzyki lub dobierzemy i zremiksujemy utwór do układu, na który macie własny pomysł. Instruktor weźmie pod uwagę Wasze predyspozycje i upodobania oraz poświęci Wam całą swoją uwagę w trakcie wszystkich lekcji. Dla każdej Pary ustalamy indywidualny termin zajęć i rezerwujemy czas, wpisując kolejne godziny spotkań do grafika. Zajęcia sprawią, że Pierwszy Taniec nie będzie dla Was stresujący i zachęcicie nim gości do wspólnej zabawy na parkiecie. Gwarantujemy, że za sprawą naszego kursu, najważniejszy dzień Waszego życia, stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Nasze studio tańca mieści się w Gliwicach i tam udzielamy lekcji pierwszego tańca.

Jak wyglądają przygotowania Pierwszego Tańca?

Nasz indywidualny kurs Pierwszego Tańca odbywa się w przyjaznej i kameralnej atmosferze. Pomagamy narzeczonym opanować choreografię w najdrobniejszych szczegółach. Układ taneczny dopasowujemy do charakteru wesela oraz korzystamy z pomysłów i inspiracji Młodej Pary. Układamy zarówno tradycyjne choreografie, jak i bardziej nowoczesne. Na zajęcia zalecamy przychodzić w wygodnym stroju i miękkim obuwiu, ponieważ podczas lekcji popracujemy też nad Waszymi umiejętnościami ruchowymi oraz przygotujemy Was do całonocnej zabawy na weselu. Nauczymy Was czerpać radość ze wspólnego tańca. Dzięki temu, poczujecie się pewnie na parkiecie i swobodnie przetańczycie całą zabawę. Zajęcia są także dobrą okazją do oderwania się od stresujących przygotowań do ślubu i zapewniają chwilę relaksu.

Lekcje indywidualne tańca

To zajęcia, na których osoba lub para spotyka się sam na sam z instruktorem, aby podszkolić swoje umiejętności lub chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Tego rodzaju zajęcia polecamy osobom, które chcą nauczyć się swoich pierwszych kroków, np. przed weselem czy studniówką, bądź wolą pracować nad swoimi umiejętnościami sami niż w grupie. Gwarantujemy dyskrecję i zajęcia w miłej atmosferze. Termin takich lekcji również ustalamy indywidualnie z każdym zainteresowanym. 

 

REGULAMIN ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH