Zajęcia taneczne

Zapraszamy osoby w każdym wieku na zajęcia taneczne w naszym studiu w Gliwicach. Oferujemy lekcje indywidualne i grupowe dla początkujących oraz doświadczonych tancerzy. Zatrudniamy pełnych pasji i zaangażowanych instruktorów, którzy tworzą najlepszą atmosferę do nauki tańca. Zajęcia są otwarte i możesz dołączyć do nich w każdej chwili. Prowadzimy też grupy turniejowe w dwóch stylach: hip-hop i taniec współczesny. Dołączyć do nich można po wcześniejszej konsultacji z trenerem.

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży

Zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone są nie tylko z myślą o nauce kroków, układów i techniki, lecz także poprawiają koordynację, sprawność ruchową i muzykalność najmłodszych. Pomagają im także przełamać nieśmiałość, co pomoże im stać się w przyszłości pewnymi siebie dorosłymi. Dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia z hip-hopu, akrobatyki, street dance, tańca nowoczesnego i współczesnego oraz baletu.

Zajęcia taneczne dla dorosłych

Zajęcia taneczne dla dorosłych w naszej szkole skierowane są zarówno do pasjonatów, którzy chcą szlifować posiadane już umiejętności, jak i dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcem. W naszej szkole możesz zapisać się na:

Nasze zajęcia wzmocnią i uelastycznią Twoje ciało, a także nauczą Cię wielu choreografii oraz poprawnej techniki podczas wykonywania wybranego stylu tańca. Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania, w naszym studiu znajdziesz grupę dla siebie. Wystarczy, że sprawdzisz grafik i zapiszesz się na interesujące Cię zajęcia.

Zumba

Nasze Studio Tańca jest otwarte na potrzeby osób w każdym wieku, niezależnie od ich poziomu umiejętności, sylwetki czy płci. Zumba to jedne z zajęć, które prowadzą nasi wykwalifikowani instruktorzy z Gliwic. Jest to rodzaj tanecznego treningu, podczas którego można się świetnie bawić, ale przy tym również zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej. Regularne ćwiczenia wysmuklą ciało i pomagają również nabrać dobrej kondycji oraz poprawić własną samoocenę. W trakcie zajęć z zumby, instruktor zaraża pozytywną energią!

Hip-hop

Hip-hop niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością. Obejmuje niezwykle różnorodne ruchy i jest wręcz idealnym wyborem dla energicznych dzieci. Nasze zajęcia pozwalają na poprawę koordynacji, zdobycie luzu, ale również poprawę postawy i wyrzeźbienie pięknej sylwetki. Nasi instruktorzy są otwarci i kreatywni, a ich choreografie zawsze dostosowywane do umiejętności i potrzeb konkretnej grupy. Nasze studio znajduje się w Gliwicach, a do grup tanecznych można dołączyć przez cały rok!